Přečti si to! - internetový katalog užitečných odkazů

Nemoci

Kategorie zdraví a životní styl - nemoci je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti zdraví a životní styl - nemoci.
 

Bolest v krku patří mezi poměrně časté obtíže. Věřte nebo ne, bolet v krku je prakticky vždy nějakým symptomem jakéhosi onemocnění. Bolest v krku může být prvním symptomem rýmy...
http://zdravi.obj.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 30, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Rakovina tlustého střeva – nemoc, o které se bojíme mluvit a která vyvolává mrazení. Pokud se navíc jedná o nás, popadá nás strach, panika a bezmoc. Přitom jde o onemocnění, které se daří zvládnout stále s větším úspěchem a to mimo jiné také díky osvětě – zajištěním prevence a včasným odhalením příznaků rakoviny tlustého střeva.
http://rakovina-tlusteho-streva.priznaky.eu
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pálí vás v podbříšku či v okolí močového měchýře při močení? Máte neustále nepříjemný pocit, že vás něco řeže v močových cestách? Našli jste v moči krev? Jestli ano, tak okamžitě vyhledejte lékaře. S největší pravděpodobností si vás našel zánět močových cest. Jeho neléčení by vás mohlo přijít hodně draho, dokáže totiž ohrozit i vaše ledviny.
http://www.zanet-mocovychcest.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Co jsou v podstatě bradavice? Snad každý si někdy položil tuto otázku a snažil si na ni odpovědět. Bradavice jsou nevzhledné výrůstky, které nejčastěji vyrůstají na kůži a to nejen na rukou, ale i na tváři, kolenou, popřípadě v oblasti pohlavních orgánů. Bradavice neboli tzv. verrucae jsou považovány za nezhoubné (benigní) nádorové výrůstky, jež se vyskytují nejen na povrchu kůži, ale také na sliznici. Obvykle mívají různý tvar, velikost a barevné zbarvení.
http://www.odstranit-bradavice.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Deprese je nemoc jako každá jiná. Na těchto stránkách najdete příznaky, příciny vzniku choroby a možnosti léčby deprese.
http://artear.xf.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: May 17, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nemoci dokážou člověku pořádně znepříjemnit život. Některé nemoci jsou méně závažné a jiné více. Na těchto stránkách se dozvíte zajímavé informace o tom, jak se jim bránit a jak je důležité očkování.
http://nemoci.ulu.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jan 19, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Ještě, než začnete studovat chlamydie, příznaky a další témata, je důležité říci, že existují dva dost odlišné typy chlamydií. Nebezpečnějším typem chlamydií je první rod – Chlamydia. Způsobuje pohlavní chorobu zvanou chlamydióza.
http://chlamydie.priznaky.eu
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Cukrovka, latinsky diabetes mellitus, je nemoc, jejímž hlavním znakem je zvýšená hladina cukru v krvi. Je to nemoc, kdy organismus má problémy s metabolismem sacharidů. Tedy tělo cukry špatně zpracovává a to v důsledku nedostatku hormonu inzulinu.
http://cukrovka.priznaky.eu
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Onemocnění dnou se v odborně nazývá arthritis urica neboli pakostnice, mnohem často je toto choroba označována jako tzv. podagra. Jedná se o metabolické onemocnění, které nejčastěji postihuje mužskou populaci, nicméně nevyhýbá se ani něžnému ženskému pohlaví. pokud někdo ví, jaká je nomoc dna a její příznaky, určitě zváží své stravovací návyky a životní režim.
http://nemoc-dna-a-jeji.priznaky.eu
(Kliknutí: 2; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Downův syndrom je onemocnění, které v současné době postihuje přibližně 1 ze 700 narozených dětí. Na těchto stránkách se o tomto onemocnění dozvíte více.
http://trisomy21.com/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 19, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Na těchto stránkách se dozvíte mnoho informací o této nemoci, která se nazývá Downův syndrom. Navštivte tyto stránky a dozvíte se více.
http://trisomie21.cz/forum/
(Kliknutí: 2; Přidáno: May 23, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Pásový opar neboli Herpes zoster se běžně řadí mezi bolestivější kožní onemocnění, které způsobuje herpetický virus zvaný varicella. Domácí lékař V podstatě tento virus dokáže přežít v nervových vláknech, kterým se obvykle říká ganglia. Právě v těchto nervových tkáních se v průběhu léčby planých neštovic usadí tento virus, který je prozatím neaktivní.
http://www.pasovy-opar.eu
(Kliknutí: 3; Přidáno: Dec 6, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně
Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?